Het Schraperafdichting met referentie RIA-35X45X7-10-PU94 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van PU.
11 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?