Schraperafdichting RIA-35X48X4-FPM90
Verwijzing : RIA-35X48X4-FPM90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-35X48X4-FPM90 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 48 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van FPM.
  19 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6206-SKF SKF
KOGELLAGER 6206-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-25 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-25
O-ring afdichting - OR-195X5-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-195X5-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    48  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    13  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving