Het Schraperafdichting met referentie RIA-36X45X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 36 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
41 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?