Schraperafdichting RIA-38X53X5-8-NBR90
Verwijzing : RIA-38X53X5-8-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-38X53X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 38 mm, een buitendiameter van 53 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  14 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-26 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-26
Kogellager - TM-SX06C42-CS44-NTN NTN
KOGELLAGER TM-SX06C42-CS44-NTN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    38  MM
  • BUITENDIAMETER
    53  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    15  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving