Het Schraperafdichting met referentie RIA-42X52X5-8-PU94 heeft een binnendiameter van 42 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?