Het Schraperafdichting met referentie RIA-46X55X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 46 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?