Schraperafdichting RIA-60X78X11-NBR90
Verwijzing : RIA-60X78X11-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-60X78X11-NBR90 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 78 mm en een dikte van 11 mm. Het is gemaakt van NBR.
  14 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RSP-60X76X7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RSP-60X76X7-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    78  MM
  • DIKTE
    11  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    6  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving