Schraperafdichting RIA-63X73X6-9-NBR90
Verwijzing : RIA-63X73X6-9-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-63X73X6-9-NBR90 heeft een binnendiameter van 63 mm, een buitendiameter van 73 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.
  19 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6310-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6310-2RS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    63  MM
  • BUITENDIAMETER
    73  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    23  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving