Schraperafdichting RIA-63X75X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-63X75X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-63X75X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 63 mm, een buitendiameter van 75 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.