Het Schraperafdichting met referentie RIA-6X14X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 6 mm, een buitendiameter van 14 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?