Schraperafdichting RIA-75X87X5-7-NBR90
Verwijzing : RIA-75X87X5-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-75X87X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 75 mm, een buitendiameter van 87 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  2 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-90 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-90
3 3
Kegellager - 2788-2720 GEN
KEGELLAGER 2788-2720
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    75  MM
  • BUITENDIAMETER
    87  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    23  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving