Schraperafdichting RIN-10X20X5-NBR90
Verwijzing : RIN-10X20X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-10X20X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 20 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6200 GEN
KOGELLAGER 6200
E-clip - E-CLIP-9 GEN
E-CLIP E-CLIP-9
9 9
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    20  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIN
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    3  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving