Schraperafdichting RIN-16X24X3.50-5-NBR90
Verwijzing : RIN-16X24X3.50-5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-16X24X3.50-5-NBR90 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 3.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
GE Gewrichtslager - GE15-ES-2RS GEN
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE15-ES-2RS
Hydraulische afdichting - US-16X24X5-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-16X24X5-PU94
MB Borgring - W08-SKF SKF
MB BORGRING W08-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    24  MM
  • DIKTE
    3.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIN
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving