Schraperafdichting RIN-17X22X5-7-NBR90
Verwijzing : RIN-17X22X5-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-17X22X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 17 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.