Het Schraperafdichting met referentie RIN-18X28X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
31 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?