Schraperafdichting RIN-22X32X7-10-NBR90
Verwijzing : RIN-22X32X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-22X32X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-50 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-50
2 2
Kogellager - 608-ZZ GEN
Stofdicht
KOGELLAGER 608-ZZ
O-ring afdichting - OR-22X3.50-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-22X3.50-NBR70
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    32  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIN
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    6  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving