Het Schraperafdichting met referentie RIN-25X35X7-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?