Schraperafdichting RIN-35X46X5-7-NBR90
Verwijzing : RIN-35X46X5-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-35X46X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 46 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-35X45X10-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-35X45X10-PU94
Lagerblok - 2 bevestigingen - UCP206 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UCP206
Binnenring - IR35X45X70 GEN
BINNENRING IR35X45X70
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    46  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIN
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    11  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving