Schraperafdichting RIN-42X52X7-NBR90
Verwijzing : RIN-42X52X7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-42X52X7-NBR90 heeft een binnendiameter van 42 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.