Het Schraperafdichting met referentie RIN-45X55X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
44 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?