Schraperafdichting RIN-60X70X7-FPM90
Verwijzing : RIN-60X70X7-FPM90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-60X70X7-FPM90 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 70 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van FPM.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    70  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • TYPE
    RIN
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    23  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving