Schraperafdichting RIN-70X80X7-10-NBR90
Verwijzing : RIN-70X80X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-70X80X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.