Het Schraperafdichting met referentie RSB-32X38.800X5-BRN90 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 38.8 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van BRN.
1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?