Schraperafdichting RSD-25X35X10.40-0-PU94
Verwijzing : RSD-25X35X10.40-0-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSD-25X35X10.40-0-PU94 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 10.4 mm. Het is gemaakt van PU.
  9 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP2530-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP2530-P10
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    10.4  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RSD
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving