Het Schraperafdichting met referentie RSE-100X108X4-7-PU94 heeft een binnendiameter van 100 mm, een buitendiameter van 108 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
24 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?