Schraperafdichting RSE-102X114X5.50-10-NBR90
Verwijzing : RSE-102X114X5.50-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-102X114X5.50-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 102 mm, een buitendiameter van 114 mm en een dikte van 5.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  4 onderdelen op voorraad (18 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-100 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-100
3 3
Kogeltaatslager - F10-18-M-ZEN ZEN
KOGELTAATSLAGER F10-18-M-ZEN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    102  MM
  • BUITENDIAMETER
    114  MM
  • DIKTE
    5.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    17  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving