Schraperafdichting RSE-130X142X5.50-10-NBR90
Verwijzing : RSE-130X142X5.50-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-130X142X5.50-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 130 mm, een buitendiameter van 142 mm en een dikte van 5.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - UTS-130X140X7-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UTS-130X140X7-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    130  MM
  • BUITENDIAMETER
    142  MM
  • DIKTE
    5.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    23  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving