Schraperafdichting RSE-18X26X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-18X26X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-18X26X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  30 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6206-2Z-C3-SKF SKF
KOGELLAGER 6206-2Z-C3-SKF
Glijlager bronze - BNZ30-38-40 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ30-38-40
Schraperafdichting - RS-18X26X5-7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RS-18X26X5-7-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving