Schraperafdichting RSE-20X28X4-7-PU94
Verwijzing : RSE-20X28X4-7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-20X28X4-7-PU94 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.