Het Schraperafdichting met referentie RSE-220X235X6.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 220 mm, een buitendiameter van 235 mm en een dikte van 6.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?