Schraperafdichting RSE-22X35X5-8-NBR90
Verwijzing : RSE-22X35X5-8-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-22X35X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.