Schraperafdichting RSE-25X34X5-8.50-NBR90
Verwijzing : RSE-25X34X5-8.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-25X34X5-8.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 34 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.