Schraperafdichting RSE-34X42X4-7-PU94
Verwijzing : RSE-34X42X4-7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-34X42X4-7-PU94 heeft een binnendiameter van 34 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.