Het Schraperafdichting met referentie RSE-35X43X4-PU94 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 43 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
41 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?