Schraperafdichting RSE-3X7X2.20-4-NBR90
Verwijzing : RSE-3X7X2.20-4-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-3X7X2.20-4-NBR90 heeft een binnendiameter van 3 mm, een buitendiameter van 7 mm en een dikte van 2.2 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RSE-5X8X2.20-4-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RSE-5X8X2.20-4-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    3  MM
  • BUITENDIAMETER
    7  MM
  • DIKTE
    2.2  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving