Schraperafdichting RSE-50X62X5.50-10-NBR90
Verwijzing : RSE-50X62X5.50-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-50X62X5.50-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 5.5 mm. Het is gemaakt van NBR.