Schraperafdichting RSE-52X60X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-52X60X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-52X60X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 52 mm, een buitendiameter van 60 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.