Schraperafdichting RSE-54X62X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-54X62X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-54X62X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 54 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  12 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-8 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-8
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    54  MM
  • BUITENDIAMETER
    62  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving