Schraperafdichting RSE-55X63X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-55X63X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-55X63X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 55 mm, een buitendiameter van 63 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  43 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Binnenring - IR40-50-40 GEN
BINNENRING IR40-50-40
Auto afdichting - 12017310B-CORTECO CORTECO
AUTO AFDICHTING 12017310B-CORTECO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    55  MM
  • BUITENDIAMETER
    63  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving