Schraperafdichting RSE-56X64X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-56X64X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-56X64X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 56 mm, een buitendiameter van 64 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  48 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6207 GEN
KOGELLAGER 6207
MB Borgring - MB8-SKF SKF
MB BORGRING MB8-SKF
Hydraulische afdichting - UTSL-56X71X11.50-12.50-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UTSL-56X71X11.50-12.50-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    56  MM
  • BUITENDIAMETER
    64  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving