Het Schraperafdichting met referentie RSE-63X71X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 63 mm, een buitendiameter van 71 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?