Schraperafdichting RSE-72X80X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-72X80X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-72X80X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 72 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    72  MM
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    8  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving