Schraperafdichting RSE-8X16X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-8X16X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-8X16X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 8 mm, een buitendiameter van 16 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6203-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6203-2RSH-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-9 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-9
X-RING afdichting - XR-12.42X1.78-NBR70-N4014 GEN
X-RING AFDICHTING XR-12.42X1.78-NBR70-N4014
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    8  MM
  • BUITENDIAMETER
    16  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving