Het Schraperafdichting met referentie RSP-115X128X7-NBR heeft een binnendiameter van 115 mm, een buitendiameter van 128 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?