Het Schraperafdichting met referentie RSP-18.95X28X2.80-4-NBR90 heeft een binnendiameter van 18.95 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 2.8 mm. Het is gemaakt van NBR.
2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?