Schraperafdichting RSP-32X38X2.50-4-NBR90
Verwijzing : RSP-32X38X2.50-4-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-32X38X2.50-4-NBR90 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 38 mm en een dikte van 2.5 mm. Het is gemaakt van NBR.