Schraperafdichting RSP-50X55X5-NBR90
Verwijzing : RSP-50X55X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-50X55X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogeltaatslager - 51104 GEN
KOGELTAATSLAGER 51104
PAP Glijlager - PAP5040-P20 GEN
PAP GLIJLAGER PAP5040-P20
O-ring afdichting - OR-60X5-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-60X5-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    5  MM
    RSP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving