Schraperafdichting RSP-67X77X7-NBR90
Verwijzing : RSP-67X77X7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-67X77X7-NBR90 heeft een binnendiameter van 67 mm, een buitendiameter van 77 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    67  MM
  • BUITENDIAMETER
    77  MM
  • DIKTE
    7  MM
    RSP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    10  G
Beschrijving