Schraperafdichting RSP-76X85X7-NBR
Verwijzing : RSP-76X85X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-76X85X7-NBR heeft een binnendiameter van 76 mm, een buitendiameter van 85 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    76  MM
  • BUITENDIAMETER
    85  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • GEWICHT
    0.9  G
Beschrijving