Schraperafdichting RSP-80X96X7-NBR
Verwijzing : RSP-80X96X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-80X96X7-NBR heeft een binnendiameter van 80 mm, een buitendiameter van 96 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    96  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • GEWICHT
    20  G
Beschrijving